Chatová Osada Uherčice Bítov
Chatová Osada Bítov ubytování Uherčice Aktuální počasí mlha
Aktuální počasí
Denní tepl.: 7 °C
Noční tepl.: -3 °C
Vítr: 6 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Chatová Osada Bítov / Uherčice

VOLAREZA - Chatová osada VZ Dyje Bítov je sezónní rekreační zařízení s provozem duben - říjen.

Chatovou osadu Bítov najdete v údolí mezi zříceninou hradu Cornštejn a hradem Bítov, v idylickém zákoutí lesnatých strání Bítovské zátoky Vranovské přehrady.

Využijte nabídku příjemného ubytování na čerstvém vzduchu, v ekologicky dosud téměř nedotčené přírodě. Ubytování je vhodné zejména pro milovníky turistiky, cykloturistiky (se širokou nabídkou vyznačených tras), vodních sportů, ale také pro obdivovatele historických památek.

Chatová osada Bítov Uherčice ubytování:
Celková kapacita chatové osady je 162 lůžek tj. 40 čtyřlůžkových chat (z toho u 12-ti s možností přistýlky) a 1 dvoulůžkový pokoj. Každá chata má 2 pokoje o dvou lůžkách, terasu, sociální zařízení se sprchovým koutem, chladničku, rádio a telefon. Celá ubytovací část a jídelna je nekuřácká. Kouření povoleno na kavárně a vyhrazených venkovních prostorech.

Uherčice ubytování Chatová osada VZ Bítov stravování:
Stravování je v samostatném objektu, v jídelně chatové osady. V areálu chatové osady je k dispozici kavárna se zastřešeným venkovním posezením vybaveným ohništěm a udírnou. Grilování, resp. uzení, je téměř každodenním programem letních večerů. Pobyty jsou standardně se snídaní, která je podávána formou bufetu. V případě dokoupení polopenze nebo plné penze jsou obědy i večeře servírované výběrem ze tří jídel, objednávané vždy den předem. Doba stravování: snídaně 7,30-9,30 hod, obědy 12,00 - 14,00 hod. a večeře 17,00 - 19,00 hod. Kapacita stravovacího zařízení - jídelna pro 160 osob - kavárna pro 70 osob, Wi-fi připojení zdarma, nekuřácká a kuřácká část - venkovní posezení u kavárny pro 52 osob.

Ubytování Chatová osada VZ Bítov Firemní a společenské akce:
Chatová osada Bítov v Uherčicích komplexně zajistí vše potřebné (ubytování, stravování, kulturní, sportovní vyžití) na nejrůznější menší firemní, společenské a rodinné akce. Nabídnout rovněž může prostory pro sportovní akce (turnaje, soutěže) apod. Vhodné jsou tyto prostory chatové osady VZ Dyje Bítov: jídelna – kapacita 160 osob, společenská místnost - herna 24 osob, klubovna dětská – 20 osob, kavárna s barem (2 místnosti) – 70 osob, zastřešené venkovní posezení (otevřené ohniště, udírna) – 52 osob.

Uherčice ubytování Chatová osada Bítov * * Wellness
Letní relaxační pobyt či aktivní dovolená či kombinace těchto dvou, je nabídkou chatové osady Bítov. Podmínky k její realizaci jsou téměř ideální – na jedné straně lokalita Národního parku Podyjí a na straně druhé zázemí služeb VZ Bítov. Hostům je k dispozici Sauna: pro max. 6 osob, ochlazovací bazén, 2 ochlazovací sprchy, odpočívárna. Fitness centrum disponuje širokou nabídkou cvičebních strojů. Půjčovna kol, loděk a kánoí, hole pro pěší turistiku. Hříště na nohejbal, volejbal, pétanque, tenisové hříště, golfové patoviště. Stolní tenis.

Chatová osada ubytování VZ Dyje Bítov okolí:
V blízkosti chatové osady Bítov, cca 200 m se nachází nově vybudovaný aquapark s vodními atrakcemi. Chatová osada nabízí – a to nejen svou polohou u Vranovské přehrady (vzdálenost k zátokám cca 200 - 300 m), ale i zázemím (loďky rybářky, vybudované místo pro úpravu ryb, udírna, ohniště, mraznička) - vynikající možnosti pro rybolov. Rozmístění chat a jejich samotné dispoziční řešení nabízí jedinečný klid a bezprostřední kontakt s přírodou, a to vše ve spojení s kvalitními službami pro ubytování.

Chatová Osada Uherčice Bítov - Služba na recepci je 24 hodinChatová Osada Uherčice Bítov - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenChatová Osada Uherčice Bítov - K hotelu přísluší parkovištěChatová Osada Uherčice Bítov -  je k dispozici připojení na internetChatová Osada Uherčice Bítov -  je k dispozici letní terasaChatová Osada Uherčice Bítov - disponuje kavárnouChatová Osada Uherčice Bítov - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardChatová Osada Uherčice Bítov - přijímá kreditní karty VISAChatová Osada Uherčice Bítov - tenis -poblíž hoteluChatová Osada Uherčice Bítov - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouChatová Osada Uherčice Bítov - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouChatová Osada Uherčice Bítov - na pokojích je telefon